Hakkımızda

Lol Fighters

Uzun zamandır içerisinde bulunduğumuz League Of Legends dünyasının E-spor adına dijital dünyada bir iz bırakan oyunlardan olmuştur. League Of Legends sihirdarlarının günden güne artan bu oyunun kullanıcısı çok fazladır. Artık insanlar rütbe ve ünvanın yanında ayriyeten tıpkı bir E-sporcuların birbirleri ile dişe diş kana kan şeklinde her şeylerini ortaya koyup zafere ulaşmanın oluşturduğu zevki, siz League Of Legends kullanıcılarına sunuyoruz.

Peki Lol Fighters Nedir ?

Lol Fighters Dünyanın her yerinden insanları bir arada buluşturarak bir araya getiren ödülünü kendin belirleyip iyi olanların kazanabileceği bir sistem.

İster kendi yakın arkadaşlarınız ile isterseniz League Of Legends’ deki arkadaşlarınız ile veya Lol Fighters Discord Sunucumuzda Bulunan Oyuncu Tanışma Odaları – Rakip Takım Bulma Odaları ile 5v5 olarak ödül miktarınızı siz kendiniz belirleyerek oluşturulan bir platformdur.

Lol Fighters burada iki takım arasında bulunan bir güvenli köprü görevi görmektedir.

İlk önce her 2 takımın kaptanları bizimle online destek kısımından iletişime geçip ÖDEME Linkinde bulunan ödeme işlemlerini yapmasını gerekmektedir.

Ödeme işlemleri gerçekleştikten sonra canlı destek ekibi tarafından her 2 takımın kaptanına League Of Legends özel oyun lobisi için katılım şifresi gönderilecektir.

Canlı destek ekibinin izleyiciler kısımında bulunarak her 2 takımında hazır olması ile birlikte oyunun başlatılmasını bekleyecektir.

Oyun bitişinde kazanan takımın kaptanı canlı destek üzerinden kazandığınız oyunun ekran görüntüsünü, ss (screenshot) alarak bize sağ alt tarafta bulunan canlı destek kısımından gönderiniz.

Oyun bitişinde para çekim işlemleri için PARA ÇEKİM Linkinden gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Böylece Lol Fighters her iki takım arasında bulunan bir güvenli köprü vazifesini başarılı bir şekilde gerçekleştirip, kazanan takıma ödüllerini ulaştırmaktadır. Yeni oyunlar için 7 gün 24 saat canlı destek ekibimizden iletişime geçip dilediğinizce kazanıp zevkli oyunlar oynayabilirsiniz.